Itálie ve svém debutovém zápase na mistrovství světa porazila Anglii 2: 1

Všichni to vyhodnotili jako „vynikající zápas, hraný se třídou a štědrostí: včera v noci Itálie porazila Anglii 2: 1 v debutovém zápase mistrovství světa“. Navzdory vysoké vlhkosti na stadionu Manaus se hodně obávali a navzdory absenci zraněného Buffona si Itálie odvezla první vynikající výsledek s gólem Marchisia v 35. minutě na výbornou přihrávku. Pirlo, skvělý ředitel celou hru.

© web

Po pouhých dvou minutách, při 37 ", dorazila studená sprcha: Itálie byla na okamžik roztržitá a Angličan Sturridge skóroval na přihrávku od Rooneyho, čímž porazil našeho brankáře Sirigu. Hra se vlekla ke konci prvního poločasu, přičemž pouze několik záblesků a pokus Balotelliho, ukazuje čas od času opuštěný na protilehlé polovině.

Viz také

Piercing jména: abeceda zdobení těla

Tetování za uchem: nová zbraň svádění?

Při obnovení se formace nemění. A funguje to, protože už na 50 “Candreva potřebuje centr pod bránu pro Balotelliho, který snadno dává druhý gól Itálie. Itálie pak samozřejmě zahájí uvolněnou a nepříliš agresivní hru, aby udržela výsledek. A vše by pokračovalo potichu, kdyby nebylo volného kopu svěřeného Pirlovi, který trefuje břevno blížící se ke třetí brance, která nikdy nedorazí. výborných 2: 1, bude načase postavit se Kostarice v pátek 20. června, čerstvě po neuvěřitelném vítězství nad uruguayským favoritem, poraženým 3: 1.